TDK MLG1608SR15JT000
General Purpose Inductor, 0.15uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1608
数据表和文档
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 TDK MLG1608SR15JT000 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
相关零件
Wurth Elektronik744786215A
100MHz 500MHz 200mA 8@100MHz 150nH 1.6¦¸ ¡À5% 0603 1.6mm*800¦Ìm*950¦Ìm
TAIYO YUDENHK1608R15J-T
General Purpose Inductor, 0.15uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 0603
Inductor RF Multi-Layer 0.15uH 5% 50MHz 22Q-Factor Ceramic 0.3A 1Ohm DCR 0805 Automotive T/R
TAIYO YUDENHK2125R15J-T
Ind High Frequency Chip Multi-Layer 150nH 5% 50MHz 13Q-Factor Ceramic 300mA 0805 T/R
Ind Chip Shielded Multi-Layer 150nH 5% 50MHz 8Q-Factor Ceramic 300mA 0603 T/R
Inductor RF Multi-Layer 0.15uH 5% 50MHz 13Q-Factor Ceramic 0.3A 1Ohm DCR 0805 T/R
描述
FIXED IND 150NH 250MA 1.3 OHM
MLG 0603 (1608Metric) 0.063Lx0.031W 1.60mmx0.80mm 150nH
SMD / SMT Inductors (Coils), L=150nH, L x W x T :
Fixed Inductors 150 NH 5%
Inductor SMD 150nH 250mA
RS APAC
1.0 UH 20% 1000MA