TDK MLF1608A3R3J
Ind RF Chip Shielded Multi-Layer 3.3uH 5% 10MHz 35Q-Factor Ferrite 30mA 0603
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页14 年前
Future Electronics
_legacy Avnet
DigiKey
库存历史记录
3 个月趋势:
-18.77%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 TDK MLF1608A3R3J 符号、封装和 3D STEP 模型。
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Inductor General Purpose Unshielded Wirewound 3.3uH 5% 7.96MHz 30Q-Factor 260mA 1210 T/R
Ind RF Chip Unshielded Wirewound 3.3uH 5% 7.96MHz 30 Q-Factor Ferrite 260mA T/R
General Purpose Inductor, 3.3uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 0805
Ind Chip Wirewound 3.3uH 5% 7.9MHz 32Q-Factor Ferrite 450mA 1008 T/R
TAIYO YUDENLBM2016T3R3J
Inductor RF Wirewound 3.3uH 5% 7.96MHz 30Q-Factor Ferrite 0.29A 0.884Ohm DCR 0806 T/R
Ind RF Choke Bobbin Core 3.3uH 5% 7.9MHz 50Q-Factor Ferrite 575mA AXL Bag
描述
General Purpose Inductor, 3.3uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 0603, CHIP, 0603, ROHS COMPLIANT
MLF Series 0603 3.3 uH ±5 % Tol. 30 mA Magnetic Shielded Multilayer Inductor