TDK MLF1608A1R5J
Ind RF Chip Shielded Multi-Layer 1.5uH 5% 10MHz 35Q-Factor Ferrite 50mA 0603
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页14 年前
Future Electronics
_legacy Avnet
DigiKey
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 TDK MLF1608A1R5J 符号、封装和 3D STEP 模型。
相关零件
Inductor RF Chip Wirewound 1.5uH 5% 10MHz 35Q-Factor 85mA 5.33Ohm DCR 0805 Embossed T/R
Ind RF Chip Shielded Multi-Layer 1.5uH 5% 10MHz 45Q-Factor Ferrite 80mA 0805
Ind RF Chip Unshielded Wirewound 1.5uH 5% 7.96MHz 30 Q-Factor Ferrite 370mA T/R
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 1.5uH 5% 7.96MHz 30Q-Factor Ferrite 370mA 850mOhm DCR 1210 T/R
General Purpose Inductor, 1.5uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1210
Inductor RF Chip Wirewound 1.5uH 5% 7.9MHz 35Q-Factor Ferrite 630mA 760mOhm DCR 1008 T/R
描述
General Purpose Inductor, 1.5uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 0603
MLF Series 0603 1.5 uH ±5 % Tol. 50 mA Magnetic Shielded Multilayer Inductor
10MHz 100MHz 50mA 35 1.5¦ÌH 700m¦¸ ¡À5% 0603 950¦Ìm
INDUCTOR MULTILAYER 1.5UH 0603