TDK LTF5022T-2R2N3R2-LC
Inductor Power Shielded Wirewound 2.2uH 30% 100KHz Ferrite 3.4A 40mOhm DCR Blister T/R
数据表和文档
IHS
ODG (Origin Data Global)
Newark
Future Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%