TDK LGJ7045TC-330M-D
General Purpose Inductor, 33uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 2827
Obsolete
数据表和文档
IHS
Datasheet12 页12 年前
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 TDK LGJ7045TC-330M-D 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 1 month ago)
相关零件
Inductor Power Shielded Wirewound 330uH 20% 1KHz 14Q-Factor Ferrite 1.4A 0.45Ohm DCR T/R
General Purpose Inductor, 330uH, 20%, 2 Element, Ferrite-Core, SMD, 4949
Inductor Power Shielded Wirewound 330uH 20% 100KHz Ferrite 1.1A 0.42Ohm DCR 4949 Automotive T/R
Bourns2118-V-RC
Inductor High Current Toroid 330uH/216.3uH 15% 1KHz 1.7A 0.23Ohm DCR RDL
Wurth Elektronik7447709331
Power Choke Shielded Wirewound 330uH 20% 1KHz Ferrite 1.5A 430mOhm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 330uH 20% 1KHz Ferrite 1A 492mOhm DCR Blister T/R
描述
FIXED IND 33UH 1.4A 110 MOHM SMD
LGJ Nonstandard 0.283Lx0.272W 7.20mmx6.90mm 33muH