TDK HF50ACC575032-T
Ferrite Beads Chip 400Ohm 25% 100MHz 3A 0.04Ohm DCR 2220 T/R
Obsolete
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页15 年前
Master Electronics
Future Electronics
iiiC
Mouser
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 TDK HF50ACC575032-T 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2001-05-31
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2023-03-31
LTD Date2023-10-31
相关零件
Ferrite Beads Chip 300Ohm 25% 100MHz 3A 40mOhm DCR 2220 T/R
Ferrite Beads Chip 500Ohm 25% 100MHz 3A 0.04Ohm DCR 2520 T/R
Ferrite Beads Multi-Layer 390Ohm 25% 100MHz 2A 50mOhm DCR 1206 Automotive Embossed T/R
Ferrite Beads Multi-Layer 470Ohm 25% 100MHz 2A 0.05Ohm DCR 1806 T/R
Ferrite Beads Multi-Layer Power 330Ohm 25% 100MHz 2.5A 0.05Ohm DCR 0805 Automotive T/R
描述
ACC series 400 Ohm 100 MHz 3 A Surface Mount Ferrite Bead
40m惟 卤25% 400惟@100MHz 2220 Ferrite Beads ROHS
Ferrite Beads 400 OHM 25% FERRITE CORE
Common Mode Choke Coils 400 OHM 25% FERRITE CORE