TDK FK22X7R1E106K
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 25V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, 15% TC, 10uF, Through Hole Mount
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet22 页13 年前
Future Electronics
DigiKey
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 TDK FK22X7R1E106K 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.60
Introduction Date2006-06-18
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
卤10% 25V 10uF X7R Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS
RCE Series 5.5 x 5 x 4 mm 10 uF 25 V ±10 % X7R Multilayer Ceramic Capacitor
Cap Ceramic 10uF 25V X7R 10% Radial 2.5mm 125C Automotive Ammo
Cap Ceramic 10uF 25V X7R 10% Radial 5mm 125C Automotive Ammo
Cap Ceramic 10uF 16V X7R 10% Radial 5mm 125C Tape and Box
描述
Cap Ceramic 10uF 25V X7R 10% Radial 5mm 125C Bulk
FK22 Series 7.5 x 4 mm 10 uF 25 V ±10 % Tolerance X7R Radial Ceramic Capacitor
CERAMIC CAPACITOR Radial ceramic capacitor 15% ppm/C 10% 10muF 25V