TDK CLF7045T-471M-CA
Inductors for Power Circuits, Wound Ferrite, Automotive
Obsolete
制造商页面
价格与库存
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 TDK CLF7045T-471M-CA 符号、封装和 3D STEP 模型。
供应链
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusOBSOLETE (Last Updated: 3 years ago)
相关零件
Inductor Power Shielded Wirewound 470uH 20% 100KHz Ferrite 0.41A 1.704Ohm DCR 2424 Automotive T/R
Ind Power Shielded Wirewound 470uH 20% 100KHz Ferrite 370mA Blister Plastic T/R
Ind Power Shielded Wirewound 470uH 20% 100MHz Ferrite 440mA Blister Plastic T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 470uH 20% 100KHz Ferrite 310mA 1.26Ohm DCR Blister T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 470uH 20% 1KHz 50Q-Factor Ferrite 0.5A 1.1Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 470uH 20% 1KHz Ferrite 0.29A 2.2Ohm DCR Automotive AEC-Q200 T/R
描述
FIXED IND 470UH 370MA 1.704 OHM
SMD / SMT Inductors (Coils), L=470μH, L x W x T :
470UH 1.704OHM 0.43A PWR WOUND