TDK CLF7045T-220M-CA
Inductor Power Shielded Wirewound 22uH 20% 100KHz Ferrite 1.8A 82.8mOhm DCR Automotive T/R
Obsolete
制造商页面
价格与库存
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 TDK CLF7045T-220M-CA 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
供应链
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusOBSOLETE (Last Updated: 3 years ago)
相关零件
Inductor Power Shielded Wirewound 22uH 20% 100KHz Ferrite 2.2A 0.0828Ohm DCR Automotive T/R
Inductor Power Semi-Shielded Wirewound 22uH 20% 100KHz 20Q-Factor Ferrite 2.2A 0.1Ohm DCR T/R
TAIYO YUDENNRS8030T220MJGJ
General Purpose Inductor, 22uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 3131
TAIYO YUDENNRS8040T220MJGJ
Inductor Power Shielded Wirewound 22uH 20% 100KHz Ferrite 2.2A 0.0858Ohm DCR 3131 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 22uH 20% 100KHz Ferrite 2.8A 74.4mOhm DCR
Inductor Power Shielded Wirewound 22uH 20% 100KHz Ferrite 2.5A 75mOhm DCR Embossed Carrier T/R
描述
Fixed Inductors Recommended Alt 810-Vls6045Ex220Mca |Tdk CLF7045T-220M-CA
SMD / SMT Inductors (Coils), L=22μH, L x W x T :