TDK CLF7045NIT-2R2N-D
Inductor Power Shielded Wirewound 2.2uH 30% 100KHz Ferrite 5.1A 0.0169Ohm DCR Automotive T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
库存历史记录
3 个月趋势:
-7.53%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 TDK CLF7045NIT-2R2N-D 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
EE Concierge
符号封装
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2015-05-14
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
相关零件
Inductor Power Semi-Shielded Wirewound 2.2uH 30% 100KHz 13Q-Factor Ferrite 6.3A 0.013Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 2.2uH 30% 100KHz 12Q-Factor Ferrite 5.3A 0.015Ohm DCR Automotive T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 2.2uH 30% 100KHz 5.15A 0.012Ohm DCR 3131 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 2.2uH 30% 100KHz Ferrite 6.2A 15mOhm DCR Embossed Carrier T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 2.2uH 30% 100KHz Ferrite 6.5A 0.0132Ohm DCR 3131 T/R
Wurth Elektronik74404084022
WE-LQS SMT Semi-Shielded Power Inductor
描述
IND FIXED Wirewound Ferrite 2.2uH 6.3A 0.0169 OHM (Max) ±30% T/R
FIXED IND 2.2UH 5.1A 17 MOHM / Inductors for Power Circuits Wound Ferrite
General Purpose Inductor, 2.2uH, 30%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 2928