TDK CLF6045T-221M-CA
FIXED IND 220UH 500MA 936 MOHM / Inductor Power Shielded Wirewound 220uH 20% 100KHz Ferrite 0.5A 0.936Ohm DCR...
Obsolete
制造商页面
价格与库存
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 TDK CLF6045T-221M-CA 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
供应链
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusOBSOLETE (Last Updated: 3 years ago)
相关零件
Inductor Power Shielded Wirewound 220uH 20% 100KHz 0.59A 0.834Ohm DCR 2424 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 220uH 20% 100KHz Ferrite 800mA 730mOhm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 220uH 20% 100KHz Ferrite 520mA 792mOhm DCR T/R
Inductor Power Semi-Shielded Wirewound 220uH 20% 100KHz 25Q-Factor Ferrite 0.6A 1.18Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 220uH 20% 100KHz Ferrite 0.55A 0.828Ohm DCR 2828 Automotive T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 220uH 20% 100KHz Ferrite 0.52A 0.792Ohm DCR Automotive T/R
描述
FIXED IND 220UH 500MA 936 MOHM / Inductor Power Shielded Wirewound 220uH 20% 100KHz Ferrite 0.5A 0.936Ohm DCR Automotive T/R
Inductors for Power Circuits, Wound Ferrite, Automotive
FIXED IND 220UH 500MA 936MOHM SM
SMD / SMT Inductors (Coils), L=220μH, L x W x T :
100KHz 410mA 500mA 220¦ÌH 936m¦¸ ¡À20% , 6.2mm*5.9mm*4.8mm
CLF-CA Nonstandard 0.244Lx0.232W 6.20mmx5.90mm 220muH
卤20% SMD,6.2x5.9mm Power Inductors ROHS