TDK CLF6045NIT-470M-D
Inductor Power Shielded Wirewound 47uH 20% 100KHz Ferrite 1.4A 0.156Ohm DCR Automotive T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
ODG (Origin Data Global)
Datasheet5 页5 年前
IHS
Newark
库存历史记录
3 个月趋势:
+149%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 TDK CLF6045NIT-470M-D 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2014-12-15
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
相关零件
Inductor Power Shielded Wirewound 47uH 20% 100KHz Ferrite 1.9A 168mOhm DCR