TDK CLF12555T-3R3N-H
100KHZ 11.4A 5.7A 3.3¦ÌH 10.3M¦¸ ¡À20% SMD, 12.5X12.1MM , 12.5MM*12.5MM*5.5MM
3 个月趋势:
+0.00%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 TDK CLF12555T-3R3N-H 符号、封装和 3D STEP 模型。
相关零件
Ind Power Shielded Wirewound 3.3uH 20% 100KHz Carbonyl Powder 6A T/R
Inductor Power Shielded/Molded Wirewound 3.3uH 20% 100KHz Powdered Iron 6.5A 0.023Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 20% 100KHz Metal 6.8A 29.7mOhm DCR Blister T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 20% 100KHz Iron 6A 0.03Ohm DCR T/R
Wurth Elektronik74437356033
Power Inductor, 3.3Uh, Shielded, 7A Rohs Compliant: Yes |Würth Elektronik 74437356033
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 20% 100KHz Metal 5.6A 0.028Ohm DCR 2726 T/R
描述
FIXED IND 3.3UH 5.7A 10.3MOHM SM
Inductor 3.3uH 30% 2-Pin Surface Mount T/R
Fixed Inductors 3.3uH Automotive (125C)
5.7A 3.3uH 卤20% 11.4A SMD,12.5x12.1mm Power Inductors ROHS