TDK CGA6L2X7R1E335K
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 25V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, 15% TC, 3.3uF, Surface Mount, 1210
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
Upverter
Datasheet38 页6 年前
IHS
JRH Electronics
Arrow Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%