TDK C2012X7S0G106K085AC
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 4V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7S, 22% TC, 10uF, Surface Mount, 0805
NRND
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet57 页3 年前
TDK
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%