TDK C0603C0G1H820J
Cap Ceramic 82pF 50V C0G 5% Pad SMD 0201 125C T/R
数据表
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
North Star MicroNS-C0603C0G1H820J联系方式
7d
数据表和文档
_legacy Avnet
Datasheet72 页14 年前
DigiKey
描述
CAP CER 82PF 50V 5% NP0 0201
CAPACITOR CERAMIC, 82PF, 50V, C0G, 0201; Dielectric Characteristic:C0G / NP0; Capacitance:82pF; Capacitance Tolerance:± 5%; Voltage Rating:50VDC; Temperature Coefficient:0 ± 30ppm/°C; Capacitor Case Style:0201; No. of Pins:2 ;RoHS Compliant: Yes