TDK B84143V180R127
Power Line Filter 50Hz/60Hz 180A 520VAC Quick Connect Flange Mount
数据表
价格与库存
数据表和文档
Future Electronics
Datasheet13 页5 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
描述
3-LEADER SINUS EMV-FILTER 180A 480/275V
CHAS MNT EMC FILTER 180A