TDK B84143B250S81
Power Line Filter 50Hz/60Hz 250A 760VAC Quick Connect Flange Mount
数据表
价格与库存
数据表和文档
Future Electronics
Datasheet17 页7 年前
描述
Power Line Filters RADIO NOISE FILTER 3X250A 760V