由其分销商提供的 TDK B84112B0000B060 的描述。
Power Line EMC Filters, 1-phase(250V), Rated Current:6A, Small case type
Power Line Filter, Standard, 6A, 250V Rohs Compliant: Yes |EPCOS (TDK) B84112B0000B060
B84112 Series 6A 250Vac 60Hz Flange Mount Power Line Filter w/ Screw Terminals
TDK B84112B0000B060 EMI filter 250VAC 6A 3.3mH 105x84x38.1mm 1pc Line Filters
Power Line Filter EMC 50Hz/60Hz 6A 250VAC/250VDC Quick Connect Flange Mount
EPCOS B84112BB60 Power Line Filter, Chassis, 0.33 F, 250 V, 6 A, Standard, Quick Connect, 3.3 mH
EPCOS B84112B 6A 250 V , 50 60Hz RFI B84112B0000B060
Single-Phase Filter Base mount EMC Filters ROHS
Power Line Filters 6A 115/250V 2-LINE
Single Phase EMI Filter, 250V, 50/60HzHz
LINE FILTER 250VDC/VAC 6A CHAS
Mains filter Dimensions L x W x H: 89.5 x 50.8 x 28.6 mm Temperature range: -25 ... 85 °C IEC-climate category: 25/085/21 Termination type: Faston 6.3 x 0.8 mm Rated voltage: 250 VAC