TDK B82789C513N2
COMMON MODE CHOKE Signal Line 51uH 42V 80V 250mA Nonstandard T/R
数据表
价格与库存
数据表和文档
Newark
Datasheet11 页17 年前
Future Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
相关零件
Common Mode Chokes Dual 51uH 2kOhm 100kHz 200mA SMD T/R
ACT Series 4532 2 kOhm 50 V 0.2 A SMT Signal Line Common Mode Choke Filter
描述
Choke, Common Mode, 2.8 kOhm, 51 uH, 250 mA, 4.5mm x 3.2mm x 3mm
Common Mode Chokes Dual 51uH 2.8kOhm 100kHz 0.25A 0.55Ohm DCR SMD Automotive T/R
CHOKE, 51UH, 250MA, +50%, -30%; Product Range:EPCOS - B82789C0 Series; Inductance:51µH; Rated Current:250mA; Case Dimensions:4.5mm x 3.2mm x 3mm; Core Material:Ferrite; DC Current Max:250mA; DC Current Rating:250mA; No. of Pins:2
Ferrite Bead, Aec-Q200, 5.8 Kohm, 0.15A; Dc Current Rating:300Ma; Inductance:51Μh; Product Range:B82789C0 Series; Impedance:-; Inductor Case/Package:-; Product Length:5.2Mm; Product Width:3.2Mm; Product Height:3Mm Rohs Compliant: Yes |EPCOS (TDK) B82789C513N2.
CHOKE, CANBUS, 1812 CASE, 51UH; Inductor Type:Asymmetrical; Inductance:51µH; Tolerance, Inductance:+50%, -30%; Resistance:450mohm; DC Current Max:250mA; Case Style:1812; Core Material:Ferrite; Tolerance, +:50%; Tolerance, -:30%; Voltage Rating, AC:42V; Voltage Rating, DC:80V; External Depth:3mm; External Length / Height:3mm; Inductance Measurement Frequency:100kHz; Inductance, Leakage:100nH; Max RMS Current:250mA; Quantity, Reel:2500; Temp, Op. Max:125°C; Temp, Op. Min:-40°C; Termination Type:SMD; Voltage, Test:250V; Weight:0.025kg; Width, External:5mm