TDK B82720K2301N042
Box 2 ENEC UR VDE Ferrite Common Mode Choke 300mA 1.5Ohm 10kHz 13.0048mm
数据表和文档
TDK
Datasheet6 页9 年前
EPCOS
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 TDK B82720K2301N042 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2007-12-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
相关零件
Power Line Chokes, L=22mH Rated current=0.35A, LxWxT:15.3mmx7.4mmx17.6mm
Power Line Chokes, L=22mH Rated current=0.35A, LxWxT:17.5mmx17.5mmx8mm
TE ConnectivityEV28-1.5-02-20M
Common Mode Chokes Dual 20000uH 10kHz 1.5A 0.282Ohm DCR Thru-Hole
TE ConnectivityEV35-2.0-02-20M
Ev35 Common Mode Choke 250Vac, 2A, 20Mh Rohs Compliant: Yes |Schaffner EV35-2.0-02-20M
TE ConnectivityEH28-1.5-02-20M
Eh28 Common Mode Choke 250Vac, 1.5A, 20Mh Rohs Compliant: Yes |Schaffner EH28-1.5-02-20M
Power Line Chokes, L=22mH Rated current=1A, LxWxT:24mmx16.5mmx23.5mm
描述
Power Line Choke, 0.3A, 22Mh, Radial Rohs Compliant: Yes |Epcos B82720K2301N042
Common Mode Chokes Dual 22000uH 10kHz 0.3A 1.5Ohm DCR Thru-Hole Automotive Box
Common Mode Choke, 22000uH, 50%, 2 Element, Ferrite-Core