TDK B82720A2601N040
Common Mode Chokes Dual 4.4mH 10kHz 600mA 400mOhm DCR Thru-Hole Box
Production
价格与库存
数据表和文档
JRH Electronics
Datasheet6 页9 年前
element14 APAC
Farnell
EPCOS
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
相关零件
Common Mode Chokes Dual 4.4mH 10kHz 0.6A 0.4Ohm DCR Thru-Hole Automotive Box
4.4 mH @ 10 kHz 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 600mA DCR 400mOhm (Typ)
General Purpose Inductor, 4400uH, 50%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD
TE ConnectivityRN102-0.6-02
Common Mode Chokes Dual 4.4mH 10kHz 600mA 385mOhm DCR Thru-Hole
TE ConnectivityRN202-0.6-02
Ind Common Mode Choke 4.7mH -30% to 50% 10KHz Ferrite 700mA PC Pin Cardboard
描述
Common Mode Choke, 4400uH, 50%, 2 Element, Ferrite-Core
CHOKE, RING CORE, DOUBLE, 4.4MH, 0.6A; Inductance: 4.4mH; Rated Current: 600mA; Product Range: B82720A/K Series; SVHC: No SVHC (07-Jul-2017); Core Material: Ferrite; DC Current Max: 600mA; DC Current Rating: 600mA; DC Resistanc
CHOKE, RING CORE, DOUBLE, 4.4MH, 0.6A; Inductance:4.4mH; Inductance Tolerance:+50%, -30%; DC Resistance Max:0.4ohm; DC Current Rating:600mA; Core Material:Ferrite; Inductor Case Style:Through Hole; No. of Pins:4; Core Material:Ferrite; DC Current Max:600mA; Inductor Type:Power Line Choke; Package / Case:PCB Through Hole; Resistance:400mohm