TDK B82477G2123M000
Ind Power Shielded Wirewound 12uH 20% 1KHz Ferrite 3.5A Blister T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
TDK
Datasheet7 页13 年前
EPCOS
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
相关零件
Wurth Elektronik744771112
Power Choke Shielded Wirewound 12uH 20% 100KHz Ferrite 4.5A 0.026Ohm DCR Automotive AEC-Q200 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 12uH 20% 100KHz Ferrite 4A 0.027Ohm DCR 4949 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 12uH 20% 100KHz Ferrite 3.7A 0.035Ohm DCR 4040 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 12uH 20% 1KHz 18Q-Factor Ferrite 3A 0.038Ohm DCR T/R
Wurth Elektronik7447715120
FIXED IND 12UH 3.5A 38 MOHM SMD
Inductor Power Shielded Wirewound 12uH 20% 100KHz 16Q-Factor Ferrite 3.8A 0.038Ohm DCR T/R
描述
General Purpose Inductor, 12uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 4848
FIXED IND 12UH 3.5A 27 MOHM SMD
GENERAL PURPOSE INDUCTOR RoHS Compliant ONE SURFACE DUAL ENDED (Type) Inductor 125C 1kHz 27mOhm 12muH
SMD / SMT Inductors (Coils), L=12μH, 12.3mm x 12.3mm
1KHz 3.5A 12¦ÌH 27m¦¸ ¡À20% , 12.3mm*12.3mm*6mm
3.5A 12uH 卤20% Power Inductors ROHS