TDK B82442H1474K
Ind High Current Chip Molded 470uH 10% 796KHz 20Q-Factor Ferrite 170mA 2220 Blister T/R
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
North Star MicroNS-B82442H1474K联系方式
7d
数据表和文档
IHS
Datasheet0 页0 年前
RS (Formerly Allied Electronics)
_legacy Avnet
DigiKey
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 TDK B82442H1474K 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date1998-03-04
相关零件
Inductor Power Wirewound 470uH 10% 796KHz 55Q-Factor Ferrite 0.14A 6.5Ohm DCR RDL Bag
Inductor Power Wirewound 470uH 10% 1KHz 25Q-Factor Ferrite 210mA 3.3Ohm DCR Automotive T/R
Ind Power Wirewound 470uH 10% 1KHz 30Q-Factor Ferrite 180mA T/R
TAIYO YUDENCB2518T471K
Inductor Power Chip Wirewound 470uH 10% 796KHz Ferrite 0.12A 13Ohm DCR 1007 T/R
TAIYO YUDENLAL04TB471K
Inductor Power Wirewound 470uH 10% 796KHz 60Q-Factor Ferrite 0.126A 7.7Ohm DCR AXL Ammo
API DelevanP1330R-474K
Inductor Power Unshielded Wirewound 470uH 10% 1KHz Ferrite 161mA 6Ohm DCR 3013 T/R
描述
General Purpose Inductor, 470uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 2220
470µH Unshielded Wirewound Inductor 170mA 5.6 Ohm Max 2220 (5750 Metric)
FIXED IND 470UH 170MA 5.6 OHM
2220 SMD INDUCTOR 470UH