TDK B72530T500K62
CT Series 1210 50 Vrms 250 pF Surface Mount Ceramic Multilayer Varistor
数据表和文档
Future Electronics
Datasheet57 页8 年前
Datasheet0 页0 年前
_legacy Avnet
Newark
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
相关零件
Epcos 82V 200A 1.6J 135V Clamp 1210 Metal Oxide Varistor
Var MOV 50VAC/65VDC 200A 82V 1210 SMD Automotive T/R
Var MLV 60VAC/85VDC 200A 100V 1210 SMD Automotive Blister T/R
LittelfuseV68ZA2P
ZA Series 56 VDC 40 V RMS 135 V Clamp 250 A 600 pF Radial Lead Varistor
LittelfuseV68ZS2P
ZS Series 56 VDC 40 V RMS 135 V Clamp 250 A 600 pF Radial Lead Varistor
7Mm Radial Disc Mov /Tape & Reel - 14" Reel |Bourns, Inc. MOV-07D680KTR
描述
TVS Varistor, 50 VAC, 65 VDC, CTVS Surge protection, 135 V, 1210 [3225 Metric], Multilayer Varistor (MLV)
Var MOV 50VAC 65VDC 200A 82V 1210 SMD T/R