TDK B72520V200K62
CN Series 26 V 20 Vrms 600 pF Surface Mount Ceramic Multilayer Varistor
数据表和文档
Arrow Electronics
Datasheet15 页20 年前
Factory Futures
Future Electronics
Jameco
相关零件
TVS Varistor, 20 VAC, 26 VDC, Standard, 54 V, 1206 [3216 Metric], Multilayer Varistor (MLV)