TDK B72520T110K62
TVS Varistor, 11 VAC, 14 VDC, Standard, 33 V, 1206 [3216 Metric], Multilayer Varistor (MLV)
数据表
价格与库存
数据表和文档
element14 APAC
Datasheet15 页20 年前
Newark
Future Electronics
_legacy Avnet
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
相关零件
Var MLV 11VAC/14VDC 200A 18V 1206 SMD Blister T/R
TVS Varistor, 14 VAC, 18 VDC, Standard, 38 V, 1206 [3216 Metric], Multilayer Varistor (MLV)
Epcos CT Series 15V 200A.5J 30V Clamp 1206 Ceramic Transient Voltage Suppressor