TDK B72500T250K60
TVS Varistor, 25 VAC, 31 VDC, Standard, 67 V, 0603 [1608 Metric], Multilayer Varistor (MLV)
数据表和文档
JRH Electronics
Datasheet57 页8 年前
Datasheet0 页0 年前
Future Electronics
_legacy Avnet
DigiKey
element14 APAC
库存历史记录
3 个月趋势:
+67.25%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
VARISTOR 39V 30A 0603 / 39 V 30 A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 0603 (1608 Metric)