TDK B72500D160H60
TVS Varistor, 16 VDC, High Speed, 290 V, 0603 [1608 Metric], Multilayer Varistor (MLV)
数据表
价格与库存
数据表和文档
Newark
Datasheet0 页0 年前
Datasheet22 页17 年前
Farnell
Future Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
相关零件
描述
CD Series 16 V 290 V Clamp 3 pF Surface Mount CeraDiodes High Speed Varistor
CERADIODE FOR ESD PROTECTION; 0603 PACKAGE; LOW CAPACITANCE
TVS-DIODE; TVS Polarity:Bidirectional; R; TVS-DIODE; TVS Polarity:Bidirectional; Reverse Stand-Off Voltage Vrwm:16V; Breakdown Voltage Min:65V; Clamping Voltage Vc Max:290V; Diode Case Style:0603; No. of Pins:2; Capacitance, Cd:3pF; Diode Configuration:(Not Available)