TDK B72220S2211K101
Varistor, Mov, 545V, Disc 20Mm Rohs Compliant: Yes |EPCOS (TDK) B72220S2211K101
Production
价格与库存
数据表和文档
TDK
Datasheet35 页8 年前
_legacy Avnet
DigiKey
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.40.40.00
Introduction Date2001-04-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
相关零件
LittelfuseV20E230P
UltraMOV Series - High Surge Current Radial Leaded Varistor, 10000A, disc 20mm, RoHS
LittelfuseV20E250P
UltraMOV Series 320 VDC 250 V RMS 650 V Clamp 10000 A 1000 pF Radial Varistor
TVS Varistor, 250 V, 320 V, StandarD Series, 650 V, Disc 20mm, Metal Oxide Varistor (MOV)
Epcos St&ard Series Metal Oxide Varistor 700pF 100A; Clamping 650V; Varistor 390V
Epcos St&ard Series Metal Oxide Varistor 760pF 100A; Clamping 595V; Varistor 360V
PanasonicERZ-E14A271
Varistor;MOV;270V:10KA;Disc;Radial | Panasonic Electronic Components ERZ-E14A271
描述
Leaded Disk Varistors, Max. Operating Voltage [AC]=210Vrms, Max. Surge Current Imax(8/20μs,1time)=10000A
Bulk 2 Through Hole VARISTOR TVS Varistor 545V 100A 10% 1W
Var MOV 210VAC/270VDC 10000A 330V Thru-Hole Radial Bulk
330V 10KA 1 363V 270V 210V 160J 1.1nF@1kHz 5.4mm*25.5mm
TVS Varistor, 210 VAC, 270 VDC, B722 AdvanceD, 545 V, Disc, Radial Leaded, 20 mm, Metal Oxide Varistor (MOV)
Varistor, 160J, Through Hole Mount
Radial LeadedP=10mm Varistors ROHS
VARISTOR, MOV, 545V, DISC 20MM;