TDK B72220P3321K101
B722 Series 420 V 320 Vrms 840 V Clamp 12 kA 1000 pF SuperioR-MP Leaded Varistor
Production
价格与库存
数据表和文档
TDK
Datasheet24 页8 年前
Future Electronics
element14 APAC
Newark
TME
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.40.40.00
Introduction Date2008-01-17
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
相关零件
PanasonicERZ-E14A561
Varistor;MOV;560V;10KA;Disc;Radial | Panasonic Electronic Components ERZ-E14A561
LittelfuseV20E385P
VARISTOR 620V 10KA DISC 20MM / 620 V 10 kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
LittelfuseV20E320P
VARISTOR, CIRCUIT PROTECTION, 320VRMS, 840V, 10000A, METAL OXIDE, 750PF, RADIAL
B722 Series 505 V 385 Vrms 1025 V Clamp 10 kA 450 pF AdvanceD Leaded Varistor
LittelfuseTMOV20RP320E
TMOV® Series 420 VDC 320 V RMS 840 V Clamp 6500 A 750 pF Radial Lead Varistor
Metal 2 Radial Through Hole VARISTOR TVS Varistor 840V 130A 20mm 10%
描述
840V 1W 330J 1000pF@1kHz 420V 320V 510V 12000A Radial Leaded Varistors ROHS
Var MOV 320VAC/420VDC 12000A 510V Thru-Hole Radial Bulk
Metal 2 Radial Through Hole VARISTOR TVS Varistor 840V 100A 22.5mm 1W
Leaded Disk Varistors, Max. Operating Voltage [AC]=320Vrms, Max. Surge Current Imax(8/20μs,1time)=12000A
Epcos B72220P3321K101 320V 330J 20mm Metal Oxide Leaded Varistor
METAL OXIDE VARISTOR Varistor, 420V, 330J, Through Hole Mount
510V 12KA 1 459V 561V 420V 320V 330J 1nF@1kHz 25mm*27mm
TVS Varistor, 320 VAC, 420 VDC, B722 SuperioR MP S20, 840 V, Disc, Radial Leaded, 20 mm, Metal Oxide Varistor (MOV)
Varistor SIOV SuperioR MP S20 320V 545pF
20Mm / 320V Rohs Compliant: No
VARISTOR, 20MM, 320V; Voltage Rating VAC: 320V; Voltage Rating V DC: 420V; Product Range: SuperioR-MP Series; Clamping Voltage Vc Max: 840V; Varistor Case Style: Disc 20mm; Varistor Type: Metal Oxide Varistor (MOV); Peak Surge