TDK B72214S2231K101
VARISTOR 360V 6KA DISC 14MM / 360 V 6 kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
数据表和文档
LKR
Datasheet35 页8 年前
Newark
TME
_legacy Avnet
DigiKey
相关零件
PanasonicERZE10A361
ZNR MOV Transient,SurgeAbsorber,E Series ZNR surge absorbers series E dia10 D type 360V
LittelfuseV14E275P
Varistor Metal Oxide 275 Volt AC 350 Volt 6000 Amp 473 Volt Through Hole
LittelfuseV275LA20AP
LA Series 369 VDC 275 V RMS 710 V Clamp 4500 A 450 pF Radial Lead Varistor
SIOV METAL OXIDE VARISTOR Varistor, 320V, 65J, Through Hole Mount
TVS Varistor, 275 V, 350 V, MOV-14DxxxK Series, 710 V, Disc 14mm, Metal Oxide Varistor (MOV)
PanasonicERZ-E10A331
TVS Varistor, 250 V, 320 V, E10, 545 V, Disc 11.5mm, Zinc Oxide Non-Linear Resistor (ZNR)
描述
Leaded Disk Varistors, Max. Operating Voltage [AC]=230Vrms, Max. Surge Current Imax(8/20μs,1time)=6000A
Metal 2 Through Hole VARISTOR TVS Varistor 595V 50A 10% 0.6W
360V 6KA 1 324V 396V 300V 230V 90J 530pF@1kHz 15.5mm*18.5mm
Var MOV 230VAC/300VDC 6000A 360V Thru-Hole Radial Bulk
TVS Varistor, 230 VAC, 300 VDC, B722 AdvanceD, 595 V, Disc, Radial Leaded, 14 mm, Metal Oxide Varistor (MOV)
324V~396V 6kA Radial Leaded Varistors ROHS
Varistor, Metal Oxide, 595V, Disc 15.5MM
300V 230V 360V Plugin Varistors ROHS
Varistor, 90J, Through Hole Mount
Varistor, Metal Oxide, 595V, Disc 15.5Mm; Voltage Rating Vac:230V; Voltage Rating V Dc:300V; Product Range:B722 Advanced Series; Clamping Voltage Vc Max:595V; Varistor Case Style:-; Varistor Type:Metal Oxide Varistor (Mov); Peak Rohs Compliant: Yes |EPCOS (TDK) B72214S2231K101