TDK B72214S2211K101
Metal 2 Through Hole VARISTOR TVS Varistor 545V 50A 10% 0.6W
数据表和文档
TDK
Datasheet35 页8 年前
Newark
Farnell
_legacy Avnet
DigiKey
相关零件
PanasonicERZ-E10A331
TVS Varistor, 250 V, 320 V, E10, 545 V, Disc 11.5mm, Zinc Oxide Non-Linear Resistor (ZNR)
LittelfuseV14E230P
UltraMOV Series - High Surge Current Radial Leaded Varistor, 6000A, disc 14mm, RoHS
LittelfuseV14E250P
UltraMOV Series 320 V 250 V RMS 650 V Clamp 6000 A 500 pF Metal Oxide Varistor
LittelfuseV14E250PL2T1
UltraMOV® Series 320 VDC 6 kA 650 V Clamp Radial Lead Through Hole Varistor
SIOV METAL OXIDE VARISTOR Varistor, 320V, 65J, Through Hole Mount
390V 4.5KA 1 351V 429V 320V 250V 65J 940pF@1kHz DIP 43.5mm*4.8mm*18.5mm
描述
Leaded Disk Varistors, Max. Operating Voltage [AC]=210Vrms, Max. Surge Current Imax(8/20μs,1time)=6000A
Varistor, 80J, Through Hole Mount
TVS Varistor, 210 VAC, 270 VDC, B722 AdvanceD, 545 V, Disc, Radial Leaded, 14 mm, Metal Oxide Varistor (MOV)
VARISTOR, METAL OXIDE, 545V, DISC 15.5MM