TDK B72214S1140K102
Var MOV 14VAC/16VDC 1000A 22V Thru-Hole Radial Automotive Bulk
数据表和文档
Future Electronics
Datasheet24 页8 年前
Datasheet24 页8 年前
Datasheet24 页14 年前
Datasheet5 页20 年前
Farnell
Newark
element14 APAC
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 TDK B72214S1140K102 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.40.40.00
Introduction Date2001-04-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
相关零件
LittelfuseV22ZA3P
VARISTOR, CIRCUIT PROTECTION;14VAC;43V;1000A;METAL OXIDE;9000PF;RADIAL;2500V
Var MOV 14VAC/18VDC 1000A 22V Thru-Hole Radial Automotive Bulk
Epcos B72214S0140K101 14V 4J 14mm Standard series Metal Oxide Leaded Varistor
LittelfuseV22ZT3P
ZT Series 18 VDC 14 V RMS 43 V Clamp 1000 A 9000 pF Radial Lead Varistor
PanasonicERZV10D220
VARISTOR 22V 1KA DISC 10MM / 22 V 1 kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 11.5mm
PanasonicERZ-V10D220CS
Znr Mov Transient/Surge Absorbers, type D Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERZ-V10D220CS
描述
B722 Series 16 V 14 Vrms 43 V Clamp 1000 A 10 nF Automotive Leaded Varistor
Leaded Disk Varistors, Max. Operating Voltage [AC]=14Vrms, Max. Surge Current Imax(8/20μs,1time)=1000A
Metal 2 Radial Through Hole VARISTOR TVS Varistor 43V 10A 0.1W 10pF
22V 1KA 1 19.8V 242V 16V 14V 4J 10nF@1kHz 5mm*20.5mm
TVS Varistor, 14 VAC, 16 VDC, B722 Automotive, 43 V, Disc, Radial Leaded, 14 mm, Metal Oxide Varistor (MOV)
16V 14V 22V Plugin,P=7.5mm Varistors ROHS
Varistor, 4J, Through Hole Mount
Varistor, Metal Oxide, 43V, Disc 17Mm; Voltage Rating Vac:14V; Voltage Rating V Dc:16V; Product Range:B722 Automotive Series; Clamping Voltage Vc Max:43V; Varistor Case Style:Disc 14Mm; Varistor Type:Metal Oxide Varistor (Mov); Peak Rohs Compliant: Yes |Epcos B72214S1140K102