TDK B72214S0750K551
VARISTOR 120V 4.5KA DISC 14MM / Var MOV 75VAC/100VDC 4500A 120V Thru-Hole Radial T/R
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet47 页8 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.40.40.00
Introduction Date2008-01-08
相关零件
TR 2 Through Hole VARISTOR TVS Varistor 250V 50A 14mm 10%
PanasonicERZ-V05D151
ZNR SERIES METAL OXIDE VARISTOR 300PF 5A, CLAMPING 260V, VARISTOR 150V
250V 0.25W 335pF@1kHz 7.6J 125V 95V 150V~150V 1200A Radial Leaded Varistors ROHS
LittelfuseV150ZA1P
ZA Series 127 VDC 95 V RMS 250 V Clamp 1200 A 250 pF Radial Lead Varistor
PanasonicERZ-VA5V151
Znr Mov Transient/Surge Absorbers, type D |Panasonic ERZ-VA5V151
LittelfuseV150ZT1P
ZT Series 127 VDC 95 V RMS 250 V Clamp 1200 A 250 pF Radial Lead Varistor
描述
Metal 2 Through Hole VARISTOR TVS Varistor 200V 50A 14mm 10%
120V 4.5KA 1 108V 132V 100V 75V 20J 1.37nF@1kHz 20mm