TDK B72214P2551K101
Epcos S14 Series Disc Varistor 265pF 6000A; Varistor 910V
Production
价格与库存
数据表和文档
TDK
Datasheet23 页8 年前
Future Electronics
Newark
TME
RS (Formerly Allied Electronics)
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.40.40.00
Introduction Date2009-12-22
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
相关零件
PanasonicERZE10A911
Varistor [Panasonic Automotive & Industrial Systems] ERZE10A911 Varistor
Epcos S14 Series Disc Varistor 240pF 6000A; Varistor 1000V
1500V 0.6W 288pF@1kHz 175J 745V 550V 819V 4500A Radial Leaded Varistors ROHS
PanasonicERZE10A821
VARISTOR 820V 4.5KA DISC 12.50MM / 820 V 4.5 kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 12.50mm
PanasonicERZ-E11A102
ZNR MOV TRANSIENT,SURGEABSORBER,E SERIES / DIA11,D TYPE,1000V,BULK,ST
VARISTOR 1KV 5KA DISC 14MM / 1 kV 5 kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
描述
Leaded Disk Varistors, Max. Operating Voltage [AC]=550Vrms, Max. Surge Current Imax(8/20μs,1time)=6000A
TVS Varistor, 550 VAC, 745 VDC, B722 AdvanceD MP S14, 1.5 kV, Disc, Radial Leaded, 14 mm, Metal Oxide Varistor (MOV)
Bulk 2 Through Hole VARISTOR TVS Varistor 1.5kV 50A 17mm 0.6W
Var MOV 550VAC/745VDC 6000A 910V Radial Bulk
910V 6KA 1 819V 1.001KV 745V 550V 220J 9.4mm
Varistor, 220J, Through Hole Mount
Varistor, Metal Oxide, 1.5Kv, Disc 17Mm; Voltage Rating Vac:550V; Voltage Rating V Dc:745V; Product Range:B722 Advanced-Mp S14 Series; Clamping Voltage Vc Max:1.5Kv; Varistor Case Style:Disc 17Mm; Varistor Type:Metal Oxide Varistor Rohs Compliant: Yes |EPCOS (TDK) B72214P2551K101