TDK B72214P2421K101
B722 Series 560 V 420Vrms 1120 V Clamp 6000 A 355 pF AdvanceD-MP Leaded Varistor
数据表和文档
IHS
Datasheet23 页6 年前
TDK
Future Electronics
Introduction Date2009-12-22
相关零件
PanasonicERZ-E10A681
ZNR MOV TRANSIENT,SURGEABSORBER,E SERIES / ZNR SURGE ABSORBERS SERIES E DIA10 D TYPE 680V
LittelfuseV14E440P
UltraMOV Series - High Surge Current Radial Leaded Varistor, 6000A, disc 14mm, RoHS
Epcos S14 Series Disc Varistor 300pF 6000A; Varistor 820V
B722 Series 670 V 510 Vrms 1335 V Clamp 6500 A 340 pF StandarD Leaded Varistor
LittelfuseV14E420P
PanasonicERZ-V14D681
VARISTOR 680V 5KA DISC 14MM / 680 V 5 kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 16mm
描述
Leaded Disk Varistors, Max. Operating Voltage [AC]=420Vrms, Max. Surge Current Imax(8/20μs,1time)=6000A
680V 6KA 1 612V 748V 560V 420V 190J 355pF@1kHz 16.5mm*8.2mm*20.5mm
Metal 1 Through Hole VARISTOR TVS Varistor 1.12kV 50A 16.5mm 10%
Var MOV 420VAC/560VDC 6000A 680V Radial Bulk
TVS Varistor, 420 VAC, 560 VDC, B722 AdvanceD MP S14, 1.12 kV, Disc, Radial Leaded, 14 mm, Metal Oxide Varistor (MOV)
612V~748V Radial Leaded Varistors ROHS
14Mm, 420Vac, 10%, Mp Advanced / Bulk
560V 420V 680V Plugin Varistors ROHS
Varistor, 190J, Through Hole Mount
VARISTOR, 14MM, 420V; Voltage Rating VAC: 420V; Voltage Rating V DC: 560V; Product Range: AdvanceD-MP Series; Clamping Voltage Vc Max: 1.12kV; Varistor Case Style: Disc 14mm; Varistor Type: Metal Oxide Varistor (MOV); Peak Sur