TDK B72210S2141K101
B722 StandarD Series 12 mm 140 VAC/180 VDC 3500 A 220 V MOV Varistor
Production
价格与库存
数据表和文档
TDK
Datasheet35 页8 年前
element14 APAC
Farnell
Newark
Future Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 TDK B72210S2141K101 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
相关零件
LittelfuseV10E150P
UltraMOV Series - High Surge Current Radial Leaded Varistor, 3500A, disc 10mm, RoHS
LittelfuseV10E140P
LittelfuseV10E175P
PanasonicERZ-E07A241
Varistor Temperature range: -40 ... 85 °C Pitch: 7.5 mm Direct voltage max.: 200 V Energy: 33 J Surge current: 2500 A
PanasonicERZ-E07A241CS
Panasonic ERZE07A241CS - Varistors (ZNR Surge Absorber)
220V 2.5KA 1 198V 242V 180V 140V 22J 470pF@1kHz 14.5mm*4.3mm*14.5mm
描述
360V 0.4W 470pF@1kHz 27.5J 180V 140V 220V 3500A Radial Leaded Varistors ROHS
Var MOV 140VAC/180VDC 3500A 220V Thru-Hole Radial Bulk
Leaded Disk Varistors, Max. Operating Voltage [AC]=140Vrms, Max. Surge Current Imax(8/20μs,1time)=3500A
Metal 2 Radial Through Hole VARISTOR TVS Varistor 360V 25A 12mm 10%
METAL OXIDE VARISTOR Varistor, 180V, 27.5J, Through Hole Mount
220V 3.5KA 1 198V 242V 180V 140V 27.5J 470pF@1kHz 25mm*14.5mm
TVS Varistor, 140 VAC, 180 VDC, B722 AdvanceD, 360 V, Disc, Radial Leaded, 10 mm, Metal Oxide Varistor (MOV)
Varistor, Metal Oxide, 360V, Disc 12Mm; Voltage Rating Vac:140V; Voltage Rating V Dc:180V; Product Range:B722 Advanced Series; Clamping Voltage Vc Max:360V; Varistor Case Style:Disc 12Mm; Varistor Type:Metal Oxide Varistor (Mov); Rohs Compliant: Yes |EPCOS (TDK) B72210S2141K101