TDK B72210S1140K102
Var MOV 14VAC/16VDC 500A 22V Thru-Hole Radial Automotive Bulk
Production
价格与库存
数据表和文档
TDK
Datasheet24 页8 年前
Future Electronics
Newark
element14 APAC
Factory Futures
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.40.40.00
Introduction Date2001-04-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
相关零件
LittelfuseV22ZA2P
VARISTOR, CIRCUIT PROTECT, 14VAC, 43V, 500A, METAL OXIDE, 4000PF, RADIAL, 2500V
Epcos Standard Series Metal Oxide Varistor 5.2nF 5A; Clamping 43V; Varistor 22V
LittelfuseV22ZA2
Var MOV 14VAC/18VDC 500A 26V Radial Automotive Bulk
LittelfuseV05E14P
LV UltraMov Series - Varistor Series, 22V, 500A, disc 5mm, RoHS
36V 0.4W 8160pF@1kHz 2.1J 14V 11V 16V 500A Radial Leaded Varistors ROHS
KYOCERA AVXVC121018J390DP
TVS Varistor, 13 V, 18 V, TransGuard, 42 V, 1210 [3225 Metric], Multilayer Varistor (MLV)
描述
B722 Series 16 V 14 Vrms 43 V Clamp 500 A 5.2 nF Automotive Leaded Varistor
Leaded Disk Varistors, Max. Operating Voltage [AC]=14Vrms, Max. Surge Current Imax(8/20μs,1time)=500A
Metal 2 Through Hole VARISTOR TVS Varistor 43V 5A 7mm 10%
22V 500A 1 19.8V 242V 16V 14V 2J 5.2nF@1kHz 13mm*16.5mm
TVS Varistor, 14 VAC, 16 VDC, B722 Automotive, 43 V, Disc, Radial Leaded, 10 mm, Metal Oxide Varistor (MOV)
VARISTOR, METAL OXIDE, 43V, DISC 13MM
Varistor, 2J, Through Hole Mount
VARISTOR, METAL OXIDE, 43V, DISC 13MM; Voltage Rating VAC: 14V; Voltage Rating V DC: 16V; Product Range: B722 Automotive Series; Clamping Voltage Vc Max: 43V; Varistor Case Style: Disc 13mm; Varistor Type: Metal Oxide Varistor (MOV); Peak Surge Current @ 8/20µs: 500A; Operating Temperature Min: -40°C; Operating Temperature Max: 85°C; Peak Energy (10/1000uS): 2J; Automotive Qualification Standard: -; SVHC: No SVHC (27-Jun-2018)