TDK B72210S0950K551
Varistor, Through Hole Mount
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet16 页18 年前
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.40.40.00
Introduction Date2008-01-08
相关零件
LittelfuseV150ZA05P
ZA Series - Low to Medium Voltage Radial Leaded Varistor, 100A, disc 5mm, RoHS
Epcos Standard Series Disc Varistor 110pF 400A; Varistor 180V
LittelfuseV180ZA05P
ZA Series - Low to Medium Voltage Radial Leaded Varistor, 150A, disc 5mm, RoHS
Varistor, Through Hole Mount
Var MOV 95VAC/125VDC 400A 150V Radial Bulk
Var MOV 95VAC/125VDC 400A 150V Radial Bulk (Alt: B72205S0950K101)
描述
VARISTOR 150V 2.5KA DISC 10MM
10MM, 95VAC, 10%, STANDARD
DISC MOV 10MM 95V 15J