TDK B72210S0500K551
Tape and Reel 2 Through Hole VARISTOR TVS Varistor 135V 25A 10mm 10%
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet16 页18 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.40.40.00
Introduction Date2008-01-08
相关零件
PanasonicERZ-V07D680
VARISTOR 68V 500A DISC 7MM / 68 V 500 A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 8.5mm
PanasonicERZ-VA7V680
Znr Mov Transient/Surge Absorbers,type D |Panasonic ERZ-VA7V680
PanasonicERZVA7D680
135V 3.3J 1200pF@1kHz 56V 40V 61V~75V 250A Radial Leaded Varistors ROHS
VARISTOR 68V 500A DISC 10MM / 68 V 500 A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
Varistor, Circuit Protection; 40Vrms; 135V; 500A; Metal Oxide; 2100pF; Wire; 0.05W; 25ns
LittelfuseV68ZA3P
ZA Series 56 VDC 40 V RMS 135 V Clamp 500 A 1500 pF Radial Lead Varistor
描述
10Mm, 50Vac, 10%, Standard/Tape & Reel |Epcos B72210S0500K551
82V 2.5KA 1 73.8V 902V 65V 50V 8.4J 950pF@1kHz 15.5mm
VARISTOR 82V 2.5KA DISC 10MM
Varistor, Through Hole Mount
DISC MOV 10MM 50V 8.4J