TDK B72210P2421K101
Metal 1 Through Hole VARISTOR TVS Varistor 1.12kV 25A 12.5mm 0.4W
数据表和文档
TDK
Datasheet22 页8 年前
IHS
Newark
element14 APAC
_legacy Avnet
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 TDK B72210P2421K101 符号、封装和 3D STEP 模型。
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.40.40.00
Introduction Date2009-12-22
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
相关零件
PanasonicERZ-V10D751
ERZ Series Ø10 mm 750 V 460 Vrms Radial Straight Leads Transient/Surge Absorber
Metal 2 Through Hole VARISTOR TVS Varistor 1.355kV 25A 13mm 0.4W
PanasonicERZ-V10D511
ZNR Series 410 VDC 320 V RMS 845 V Clamp 3.5 kA Transient/Surge Absorber
PanasonicERZE08A751
1240V 0.4W 130pF@1kHz 70J 615V 460V 750V 2500A Radial Leaded Varistors ROHS
VARISTOR 750V 3.5KA DISC 10MM / 750 V 3.5 kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
LittelfuseV10E510P
UltraMOV Series - High Surge Current Radial Leaded Varistor, 3500A, disc 10mm, RoHS
描述
1120V 0.4W 210pF@1kHz 87J 560V 420V 680V 3500A Radial Leaded Varistors ROHS
Leaded Disk Varistors, Max. Operating Voltage [AC]=420Vrms, Max. Surge Current Imax(8/20μs,1time)=3500A
Varistor, 87J, Through Hole Mount
TVS Varistor, 420 VAC, 560 VDC, B722 AdvanceD MP S10, 1.12 kV, Disc, Radial Leaded, 10 mm, Metal Oxide Varistor (MOV)
VARISTOR, 10MM, 420V; Voltage Rating VAC: 420V; Voltage Rating V DC: 560V; Product Range: AdvanceD-MP Series; Clamping Voltage Vc Max: 1.12kV; Varistor Case Style: Disc 10mm; Varistor Type: Metal Oxide Varistor (MOV); Peak Sur