TDK B72210P2321K101
VARISTOR 510V 3.5KA DISC 10MM / 510 V 3.5 kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
Production
价格与库存
数据表和文档
TDK
Datasheet22 页8 年前
IHS
Newark
_legacy Avnet
TME
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 TDK B72210P2321K101 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
相关零件
PanasonicERZ-V10D621
Varistor 385VAC 505VDC 3500A 620V Thru-Hole Bulk
PanasonicERZ-E08A621
1025V 0.4W 67J 140pF@1kHz 505V 385V 620V 2500A Radial Leaded Varistors ROHS
PanasonicERZ-E08A561
Panasonic ERZE08A561 - Varistors (ZNR Surge Absorber)
LittelfuseV10E385P
UltraMOV Series - High Surge Current Radial Leaded Varistor, 3500A, disc 10mm, RoHS
SIOV METAL OXIDE VARISTOR Varistor, 505V, 80J, Through Hole Mount
620V 4.5KA 1 558V 682V 505V 385V 80J 315pF@1kHz DIP 19mm*19mm*19mm
描述
840V 0.4W 72J 265pF@1kHz 420V 320V 510V 3500A Radial Leaded Varistors ROHS
Leaded Disk Varistors, Max. Operating Voltage [AC]=320Vrms, Max. Surge Current Imax(8/20μs,1time)=3500A
B722 Series 510 V 3500 A Through Hole 12 mm Disc Metal Oxide Varistor
Bulk 2 Radial Through Hole VARISTOR TVS Varistor 840V 25A 12mm 0.4W
Var MOV 320VAC/420VDC 3500A 510V Radial Bulk
Epcos B72210P2321K101 320V 72J 10mm Radial Leaded Varistor
510V 3.5KA 1 459V 561V 420V 320V 72J 265pF@1kHz 25mm*16mm
TVS Varistor, 320 VAC, 420 VDC, B722 AdvanceD MP S10, 840 V, Disc, Radial Leaded, 10 mm, Metal Oxide Varistor (MOV)
Varistor SIOV AdvanceD MP S10 320V 170pF
RS APAC
Varistor, 72J, Through Hole Mount
Varistor, 10Mm, 320V; Voltage Rating Vac:320V; Voltage Rating V Dc:420V; Product Range:advanced-Mp Series; Clamping Voltage Vc Max:840V; Varistor Case Style:disc 10Mm; Varistor Type:metal Oxide Varistor (Mov); Peak Surge Current @ Rohs Compliant: Yes