TDK B57471V2473J62
Thermistor NTC 47K Ohm 5% 2-Pin 0805 Surface Mount Solder Pad 4455K T/R
数据表和文档
Newark
RS (Formerly Allied Electronics)
_legacy Avnet
Arrow Electronics
相关零件
Thermistor NTC 47K Ohm 5% 2-Pin 0805 Surface Mount Solder Pad 4108K Plastic T/R
THERMISTOR NTC 47KOHM 3960K 0805 / NTC Thermistor 47k 0805 (2012 Metric)
Thermistor NTC 47K Ohm 3% 2-Pin 0805 Surface Mount Solder Pad 3960K -4.5 to -4 T/R Automotive
Chip NTC Thermistors (Sensor), Resistance (at 25°C)=47kΩ, Resistance Tolerance (at 25°C)=±5%
Thermistor NTC 47K Ohm 5% 2-Pin 0805 Surface Mount Solder Pad 4470K T/R
Thermistor NTC 47KOhm 10% 2-Pin 0805 Blister T/R
描述
Epcos 47kOhms 210mW 0805 NTC Thermistor; 10s; 2 x 1.25 x 1.3mm
Tape & Reel (TR) 2 Surface Mount SMD/SMT NTC Thermistor 1.25mm 125C 210mW 3%
Thermistor NTC 47KOhm 5% 2-Pin 0805 Blister T/R