TDK B57471V2472J62
Thermistor NTC 4.7K Ohm 5% 2-Pin 0805 Surface Mount Solder Pad 4455K Blister T/R
数据表和文档
Newark
_legacy Avnet
相关零件
Thermistor NTC 4.7K Ohm 5% 2-Pin 0805 Surface Mount Solder Pad 3500K -4 to -3.5 T/R Automotive
Thermistor NTC 4.7K Ohm 5% 2-Pin 0805 Surface Mount Solder Pad 3545K Plastic T/R
Thermistor NTC 4.7K Ohm 5% 2-Pin 0805 Surface Mount Solder Pad 3635K >= -3.5 Blister T/R
Thermistor NTC 4.7K Ohm 5% 2-Pin 0805 Surface Mount Solder Pad 3650K >= -3.5 T/R
THERM NTC 4.7KOHM 3500K 0805 / NTC Thermistor 4.7k 0805 (2012 Metric)
描述
Thermistor NTC 4.7KOhm 5% 2-Pin 0805 Blister T/R
NTC THERMISTOR 4.7K OHM 5% 0805