TDK B57321V2473H060
Chip NTC Thermistors (Sensor), Resistance (at 25°C)=47kΩ, Resistance Tolerance (at 25°C)=±5%
Production
价格与库存
数据表和文档
TDK
Datasheet28 页7 年前
Datasheet0 页0 年前
EPCOS
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
相关零件
Chip NTC Thermistors (Sensor), Resistance (at 25°C)=47kΩ, Resistance Tolerance (at 25°C)=±3%
Tape and Reel 2 Surface Mount SMD/SMT NTC Thermistor 800mum 125C 180mW 3%
PanasonicERT-J1VV473J
Thermistor NTC 47K Ohm 5% 2-Pin 0603 Surface Mount Solder Pad 4750K Paper T/R
Thermistor NTC 47K Ohm 5% 2-Pin 0603 Surface Mount Solder Pad 4108K Paper T/R
PanasonicERT-J1VR473J
Thermistor NTC 47K Ohm 5% 2-Pin 0603 Surface Mount Solder Pad 4300K T/R
PanasonicERT-J1VP473J
Thermistor NTC 47K Ohm 5% 2-Pin 0603 Surface Mount Solder Pad 4100K Paper T/R
描述
Tape and Reel 2 Surface Mount NTC THERMISTOR NTC Thermistor 800mum 125C 180mW 3980K
THERMISTOR NTC 47KOHM 3940K 0603
47k惟 180mW 卤3% 卤3% 3940K 0603 NTC Thermistors ROHS
NTC THERMISTOR 0603 47K H60 B-4000
NTC Thermistor, 47000ohm, Surface Mount