TDK B57164K0103J052
Thermistor NTC 10K Ohm 5% 2-Pin Radial 4300K >= -3.5 Cassette
价格与库存
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
相关零件
NTC-Resistor wired up [BC Components] NTCLE100E3103JB0 NTC-Resistor wired up
Thermistor NTC 10K Ohm 5% 2-Pin Radial 3977K -4.5 to -4 T/R
NTCLE100 Series NTC 10 kOhm ±2 % Radial Leaded Standard Precision Thermistor
Thermistor NTC 10K Ohm 5% 2-Pin Radial 4300K >= -3.5 Bulk Automotive
NTC THERMISTOR FOR TEMPERATURE MEASUREMENT NTC Thermistor, 10000ohm, Through Hole Mount
描述
Radial 2 Through Hole Radial NTC Thermistor 5mm 155C 450mW 5%
THERMISTOR NTC 10KOHM 4300K DISC
NTC THERMISTOR K 164/10 K/J52 5 %
NTC DISK 10K 5% THERMISTOR T/B