TDK B43501A9107M000
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 400V, 20% +Tol, 20% -Tol, 100uF, Through Hole Mount
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet21 页12 年前
EPCOS
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.22.00.40
Introduction Date1997-06-17
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2025-05-02
LTD Date2025-08-01
相关零件
United Chemi-ConEKXG451ELL101MM40S
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 450V, 20% +Tol, 20% -Tol, 100uF
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 350V, 20% +Tol, 20% -Tol, 100uF
BXW Radial Can aluminum electrolytic capacitor 0.709Dia 18.00mm ±20% 100muF 450V
NichiconUCPW6101MHD
ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR, 100UF 420 V, CP SERIES 10000H 16 X 31.5MM
100µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 10000 Hrs @ 10
Cap Aluminum Lytic 100uF 450V 20% (14.5 X 50mm) Radial 7.5mm 750mA 10000h 105C Bulk
描述
100¦ÌF 400V ¡À20% 10mm 660m¦¸@ 100Hz 10000h@ 85¡ãC 790mA@ 100Hz ,D22xL32mm , 22mm*30mm*32mm
Electrolytic Capacitor, Snap-In 100uF 20% 400V
卤20% 790mA@100Hz 10mm 400V 660m惟@100Hz 100uF Plugin,D22xL32mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS