TDK B32924C3225M189
Film Capacitor, Polypropylene, 20% +Tol, 20% -Tol, 2.2uF, Through Hole Mount
Obsolete
数据表
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet8 页18 年前
Newark
ODG (Origin Data Global)
TME
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Yageo GroupR46KN422000P0M
Film Capacitor, Polypropylene, 560V, 20% +Tol, 20% -Tol, 2.2uF, Through Hole Mount
Yageo GroupR46KR422000M2M
Polypropylene RFI Suppression Capacitors 2.2uF, 305V, 20% 22.5mm L/S Class X2
Film Capacitor, Polypropylene, 800V, 20% +Tol, 20% -Tol, 2.2uF, Through Hole Mount
Yageo GroupR46KR422040M2M
描述
FILM CAPACITOR Radial Film Capacitor 20% 2.2muF 305V
FILM CAP MKP X2 2.2µF 20% 305Vac LS 27.5mm
Cap Film Suppression X2 2.2uF 630VDC/305VAC PP 20% (31.5 X 14 X 24.5mm) Radial Plastic Rectangular Can 27.5mm 110C T/R
CAP FILM 2.2UF 20% 305VAC RADIAL
2.2uF 卤20% X2 305V Plugin,P=27.5mm Safety Capacitors ROHS
Film Capacitors 2.2uF 305volts 20% X2
2.2¦ÌF ¡À20% 27.5mm 630V 305V 31.5mm*14mm*24.5mm