TDK B32921C3223M189
Film Capacitor, Polypropylene, 630V, 20% +Tol, 20% -Tol, 0.022uF, Through Hole Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
TDK
Datasheet28 页5 年前
Farnell
ODG (Origin Data Global)
EPCOS
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2004-11-15
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
相关零件
Film Capacitor, Polypropylene, 800V, 20% +Tol, 20% -Tol, 0.022uF, Through Hole Mount
Yageo GroupR46KI22200001M
Film Capacitor, Polypropylene, 560V, 20% +Tol, 20% -Tol, 0.022uF, Through Hole Mount
Yageo GroupR463F222000N0M
Film Cap Mkp X2 0.022Μf 20% 305Vac Ls 15Mm/Tape & Reel |Epcos B32922C3223M189
Yageo GroupR46KI22200001K
Film Capacitor, Polypropylene, 560V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.022uF, Through Hole Mount
PanasonicECW-H8223HA
Film Capacitor, Polypropylene, 800V, 3% +Tol, 3% -Tol, 0.022uF, Through Hole Mount
描述
Film Cap Mkp X2 0.022 20% 305Vac Ls 10Mm, Tape & Reel
FILM CAPACITOR Radial Film Capacitor 20% 22nF 305V